Projekty edukacyjne

1. Projekt „Ja nie widzę Ciebie Ty zobacz mnie” – szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła przyjazna osobom niewidomym”
  2. Autorski projekt "Pokonujemy bariery ucząc się i bawiąc" finansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Miasto Elbląg. Projekt zakłada rozwijanie, pasji, zainteresowań i umiejętności kulinarnych uczniów z dala od wszelkich używek, promocję zdrowego stylu życia i dokonywania zdrowych wyborów żywieniowych.
  3. Projekt edukacyjny „Superbohaterki” Fundacji Kosmos
  4. Międzynarodowy projekt edukacyjny Emocje
  5. Mali inżynierowie - projekt Mali inżynierowie, rozwiniesz kluczowe kompetencje uczniów związane z projektowaniem i konstruowaniem. Podczas zajęć nauczysz ich również logicznego myślenia i wyciągania wniosków z wykonywanych doświadczeń. W ten sposób rozbudzisz w dzieciach zdolności, które przydadzą się im w dorosłym życiu.
  6. Czytam z klasą „Lekturki spod chmurki”projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III