W sobotę 13 kwietnia 2024 r.  odbyła się XX edycja konkursu Liga Młodych Matematyków. Konkurs od kilku lat objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego.

18 kwietnia 2024 odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy "Wiem, co jem" organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Elblągu we współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu.

Harmonogram zebrań z rodzicami- czwartek  25.04.2024 r.

Międzyszkolny turniej tenisa stołowego pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Rozstrzygnięcie miedzyszkolnego konkursu plastycznego - Elbląg - moje miasto.

Jest nam niezmiernie miło przedstawić wyniki MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-HISTORYCZNEGO MOJA OJCZYZNA - 20 lat W UE

7 kwietnia 2024 r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów w Tenisie Stołowym, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły Anna Malewicz z klasy 7b i Aleksy Stefański z klasy 8a.