Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z radością ogłaszamy zakończenie roku szkolnego 2023/2024! Był to rok pełen wyzwań, nowych doświadczeń i sukcesów. Wszyscy nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i ciężką pracą, a nauczyciele poświęcili wiele energii, aby przekazać wiedzę i wspierać swoich podopiecznych.

W ciągu ostatnich miesięcy mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu wspaniałych wydarzeniach – od szkolnych konkursów, poprzez wycieczki edukacyjne, aż po niezapomniane przedstawienia i projekty. Każdy z tych momentów był dowodem na to, jak bardzo nasza społeczność szkolna jest zgrana i pełna pasji.

Chcemy podziękować wszystkim rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie. Wasza pomoc i współpraca były nieocenione w procesie edukacyjnym naszych uczniów.

Zasłużyliście na chwilę wytchnienia i odpoczynku. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji pełnych przygód, uśmiechu i radości. Odpoczywajcie, cieszcie się piękną pogodą i spędzajcie czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Niech ten letni czas przyniesie Wam mnóstwo wspaniałych wspomnień i energii na kolejny rok szkolny.

Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie – korzystajcie z uroków lata z rozwagą i dbajcie o siebie nawzajem.

Do zobaczenia we wrześniu!

Z serdecznymi pozdrowieniami, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

Zakończenie klasy "0", klas 1 oraz klas 2.

Zakończenie klasy 7a, klas 4 oraz klas 5.

Zakończenie klas 7b i 7c, klas 3 oraz klas 6.