16 listopada w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej.

W konkursie udział wzięli uczniowie z elbląskich szkół podstawowych nr 9, 11, 16 oraz 23. Wokaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności, a jury w miało bardzo trudny wybór przy ich ocenianiu. Ostatecznie jury w osobach: Pani Pauliny Cebulskiej, Pani Joanny Nowak oraz naszej uczennicy z klasy 5A Dominiki Marculi - tegorocznej zwyciężczyni VI Elbląskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej zdecydowało i przydzieliło miejsca oraz wyróżnienia:

I miejsce - Jagoda Karaś SP16
II miejsce - Hanna Częczek - SP11
III miejsce - Agata Gastoł - SP19

Wyróżnienia otrzymały:

Wiktoria Sadowska – SP 9
Zuzanna Sambor – SP 9
Anna Malewicz – SP 16

W konkursie dyplomy za udział otrzymały również:

Zuzanna Wilk - Sp23
Natalia Zając - Sp11
Kornelia Pietkiewicz - Sp16

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!