25 kwietnia odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów: Liga Młodych Humanistów i Liga Młodych Matematyków. Oba konkursy objęte są patronatem Prezydenta miasta Elbląga.

W uroczystości oprócz Laureatów i ich Nauczycieli wzięli udział zaproszeni goście: p. Aleksandra Flakowska- inspektor d/s szkoł podstawowych przy UM, p. Marlena Derlukiewicz konsultant d/s języka polskiego oraz dyrektor SP nr 16 p. Izabela Milusz, a także  wicedyrektorzy  p. Mariola Wiśniewska i p. Marlena Kroll.
W konkursie Liga Młodych Matematyków wzięło udział 61 uczniów z 18 szkół, natomiast w Lidze Młodych Humanistów 50 uczniów z 11 szkół, więc konkurencja była bardzo duża.
Gratulujemy laureatom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do tego konkursu i życzymy dalszych sukcesów.