W marcu odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie VII edycji międzyszkolnego konkursu historyczno-plastycznego MOJA OJCZYZNA.

Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań historycznych i plastycznych uczniów oraz zachęcanie do odkrywania na nowo miejsc powszechnie znanych. Tegoroczna edycja konkursu była związana z 550-tą rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika - uczestnicy przygotowali prace przestrzenne przedstawiające miejsca związane z życiem i pracą naukową Mikołaja Kopernika.
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
I miejsce - Franciszek Sprzeński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym
II miejsce - Nicola Mitkowska - Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu
III miejsce - Maja Bełza - Szkoła Podstawowa w Rychlikach

Dziękujemy za udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.