LIGA MŁODYCH HUMANISTÓW

dla uczniów klas VI ,VII i VIII –rok szkolny 2022/2023

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu, nauczyciele języka polskiego

Cele: Pogłębianie zainteresowań humanistycznych wśród uczniów.

Motywowanie do samodzielnego zdobywania i poszerzania wiedzy.

Umożliwienie prezentacji swoich wiadomości i umiejętności.

Wspieranie i promowanie sukcesów uczniów zdolnych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do uczniów klas VI , VII i VIII szkół podstawowych.
  2. Udział w konkursie jest bezpłatny .
  3. Konkurs odbędzie się 24 marca 2023 r. o godz. 12:30 w Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu ul. Sadowa nr 2.
  4. Pytania konkursowe dostosowane są do wymagań programowych klas

VI , VII i VIII szkoły podstawowej.

1. W konkursie biorą udział wytypowani uczniowie z klas VI , VII i VIII ( po 2 osoby z poziomu – 6 osób z danej szkoły).
  2. Udział szkoły w konkursie należy zgłosić drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie (55) 625-86-21 do 17 marca 2023 roku.   W zgłoszeniu należy podać  nazwę szkoły i ilość oraz nazwiska uczniów reprezentujących daną szkołę

7              7. Uczniowie rozwiązują test składający się z pytań zamkniętych i otwartych w czasie nie dłuższym niż 90 minut.

8.                   8. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie : http://www.sp16.elblag.pl

9.                    9. Wyniki zmagań konkursowych ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły w ciągu dwóch tygodni , laureaci zostaną poinformowani indywidualnie o terminie wręczenia nagród.

10.Dane  osobowe  uczestników konkursu  są  chronione  zgodnie  z  ustawą  RODO  z  dnia  10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

11.W razie niejasności związanych z regulaminem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr  telefonu 607 248 044

Zgłoszenie do wydruku: Liga Humanistów