02.12.23 Uczniowie klasy 1b wzmacniają i uatrakcyjniają zdobytą wiedzę i praktyczne umiejętności poprzez kreatywne korzystanie ze sprzętu #Laboratorium Przyszłości. W zajęciach wzięło udział 22 uczniów.

05.12.23  Klasa 1b w ramach #Laboratorium Przyszłości wykonała samodzielnie przepyszne II śniadanie - kanapki. Wykorzystaliśmy do tego deseczki, talerze, miseczki i noże. W zajęciach wzięło udział 22 uczniów.

05.12.23 #Laboratorium Przyszłości. Takie zdrowe i kolorowe kanapki przygotowała dziś na śniadanie klasa 4a. W zajęciach  wzięło udział 22 uczniów.

05.12.23 Hamburgery i hot dogi w wydaniu klasy 7a. Zdrowo i kolorowo. Było pysznie!!! Uczniowie uwielbiają wspólnie gotować. Każdy był za coś odpowiedzialny i a świetna współpraca i organizacja pozwoliła na zjedzenie smacznych fast foodowych przekąsek.  W zajęciach  wzięło udział 22 uczniów.

06.12.23 Uczniowie klasy 3c Mikołajki klasowe spędzili na drukowaniu długopisami 3D. Projekty przygotowano na tabletach z #Laboratorium Przyszłości. W zajęciach  wzięło udział 25 uczniów.

06.12.23 Dzisiejsze dzień rozpoczęliśmy od biegu Mikołajkowego klas młodszych. Cieszyliśmy się, że śnieg nam dopisał. Była krótka rozgrzewka, bieg, bitwa na śnieżki oraz wspólne zdjęcie. Mimo mrozu, było nam ciepło. Cieszyliśmy się ze wspólnie spędzonego czasu. Zdjęcia wykonano dzięki aparatowi Canon z #Laboratorium PrzyszłościW imprezie wzięło udział 170 uczniów.

06.12.23 Dzisiejszy dzień w 3a był intensywny i bardzo wesoły. Najpierw był bieg mikołajkowy, potem na nasze zajęcia została zaproszona Pani Dyrektor, która wraz z dziećmi ozdabiała choinkę długopisem 3D. Wszystkie choinki wyszły doskonale, każda była na swój sposób piękna. Projekty wykonano na tabletach z #Laboratorium Przyszłości. Wspólnie spędziliśmy wspaniale czas. W zajęciach  wzięło udział 25 uczniów.

07.12.23 Pierwsza super  zimowa wycieczka klasy 1a i 1b do Zastawna na kulig. Było jak w bajce: kulig, sanki, ognisko i prószący śnieg. Rewelacyjnie spędzony czas. Zdjęcia wykonano dzięki aparatowi Canon z #Laboratorium PrzyszłościW imprezie wzięło udział 50 uczniów.

11.12.23 uczniowie kl. 2 c wykonali pierniczki świąteczne. Podczas zajęć wykorzystano  kuchenkę mikrofalową, wałki do ciasta, tacki, noże, miski. Dużą radość sprawiło dzieciom ozdabianie pierniczków i wspólne delektowanie się ich smakiem. Uczniowie poczuli magię świąt #Laboratorium PrzyszłościW zajęciach  wzięło udział 23 uczniów.

11.12.23 Uczniowie klasy 1c bardzo lubią naukę poprzez zabawę. Tym razem uczyliśmy się nazywać dni tygodnia. Najpierw wykonaliśmy kalendarze dni tygodnia, później za pomocą kostki losowaliśmy dzień tygodnia, a  następnie za pomocą tabletów otrzymanych z projektu #Laboratorium Przyszłości kręciliśmy kołem fortuny i ustalaliśmy jaki dzień był wczoraj, przedwczoraj, jutro, czy pojutrze. Dzieciaki dobrze się bawiły i przy okazji świetnie utrwaliły poznane wiadomości. W zajęciach brało udział 23 dzieci.

18.12.23 Dziś uczniowie klasy 3a próbowali swoimi robocikami z #Laboratorium Przyszłości dojść do skrzata, który miał dla nich dodatkowe zadanie, do tego musieli jeszcze omijać przeszkody. Po wielu próbach udało się wszystkim. W zajęciach  wzięło udział 25 uczniów.

18.12.23  # Laboratorium Przyszłości. Warsztaty świąteczne uczniów klasy 3 d z udziałem rodziców były dla wszystkich dobrą zabawą. Piekliśmy pierniczki, wykonaliśmy świąteczną kartkę i rywalizowaliśmy z rodzicami w turnieju "Jeden z dwunastu". Cele spotkania to: kultywowanie świątecznych  tradycji,  integracja zespołu klasowego.  W spotkaniu uczestniczyło 45 osób.

20.12.23 Uczniowie 1a pomagali Mikołajowi roznosić prezenty, żeby zdążył do wszystkich grzecznych dzieci. Doskonaliły i utrwalały umiejętność liczenia.  Do wykonania zdjęć wykorzystano sprzęt z projektu #Laboratorium PrzyszłościW zajęciach  wzięło udział 25 uczniów.