10.06.24 W poniedziałek odbyły się w naszej szkole „Żywe Lekcje Historii”. Młodsze klasy uczestniczyły w lekcji „Wojowie i rycerze za czasów Piastów”, natomiast klasy siódme przeniosły się "Ku Niepodległej". W czasie zajęć dzieci i młodzież utrwalała i zdobywała wiedzę historyczną, a przy okazji świetnie się bawiła. W imprezie wykorzystano sprzęt z projektu #LaboratoriaPrzyszłości (nagłośnienie, aparat fotograficzny Canon,). W zajęciach uczestniczyło 400 uczniów szkoły.

08.06.24 #LaboratoriaPrzyszłości. Festyn szkolny "Witajcie w naszej bajce". W imprezie wykorzystano sprzęt z projektu #LaboratoriaPrzyszłości (nagłośnienie, roboty Cody, tablety, aparat fotograficzny Canon, sprzęt kuchenny) . W imprezie uczestniczyli uczniowie i ich Rodziny- około 300 osób.

05.06.24  Uczniowie klas 4-8 obchodzili Dzień Dziecka oraz Dzień Ochrony Środowiska. Wzięliśmy udział w obchodach akcji nietypowo bo w formie rajdu pieszego do Bażantarni, a na miejscu odbyły się zajęcia sportowe i rekreacyjne, które zakończyły się wspólnym ogniskiem. W imprezie wykorzystano sprzęt z projektu #LaboratoriaPrzyszłości (nagłośnienie, aparat fotograficzny Canon,). W zajęciach uczestniczyło 400 uczniów szkoły.  

04.06.24 Zajęcia kulinarne w 6c w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. W zajęciach wzięły udział 22 osoby.

03.06.24 #LaboratoriaPrzyszłości. Uczniowie klasy 3 d wykorzystując tablety szukali informacji na temat czym jest i co zawiera "Konwencja o Prawach Dziecka"  a także  kto pełni funkcję Rzecznika Praw Dziecka RP i jakie są jego zadania. W zajęciach wzięło udział 27 uczniów.